Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Vážení obyvatelé Jihomoravského kraje,

registrační a rezervační systém očkování byl spuštěn v době, kdy některá očkovací místa našeho kraje teprve vznikala. Tento fakt způsobil, že mnoho z vás stojí frontu v několika očkovacích místech, zatímco jiná místa budou mít podstatně víc volno. Pokud vám bude vyhovovat jiné očkovací místo s kratší frontou, klidně si jej můžete zvolit tak, že provedete celou registraci znovu. Nemusíte se bát, že byste ztratili místo ve frontě. Systém vybírá striktně podle věku a pouští starší napřed bez ohledu na to, kdy se registrovali. Své preferované očkovací místo můžete měnit klidně opakovaně, pokaždé je k tomu však potřeba provést znovu celou registraci.

Volné termíny na další týden budou vyhlašovány vždy před víkendem. Lidem na řadě přijde upozornění tzv. zvací sms, že si mohou vybrat volný termín. Pokud si upozornění nevšimnou a rezervaci neprovedou, nemusí se obávat. Systém je zařadí zpátky na přední místa ve frontě podle věku a budou mít šanci příště. Tuto šanci každý dostane celkem třikrát. Pokud však někdo neprovede rezervaci ani na třetí pokus, systém vyhodnotí, že o očkování už nemá zájem a vyřadí jej z fronty a registrace. 

SMS s přístupovým kódem (zvací sms) k rezervaci přesného data a času přijde až v době, kdy bude ve vybraném očkovacím místě volný termín. Zprávu o volném termínu dostanou znovu také všichni, kdo už se k očkování registrovali dříve (v období 15. -  21. 1. 2021), ale zatím neznali přesný čas a datum očkování (opět přijde zvací sms). Po provedení rezervace vám přijde potvrzení (SMS a e-mail). Bližší podrobnosti na: https://covid.gov.cz/situace/ockovani/postup-registrace-rezervace.

Nemocnice TGM Hodonín není oprávněna v centrálním rezervačnímu systému, který nemocnice neprovozuje, provádět změny či opravy. Vždy je třeba kontaktovat linku 1221.

 

Vážení pacienti,

dne 15. února 2021 bylo zahájeno očkování v Nemocnici TGM Hodonín v kategorii SENIOŘI 80+.

 

Jak se k očkování přihlásit?

 • Pokud již nejste zaregistrováni, registrujte se prostřednictvím centrálního rezervačního systému na adrese  https://reservatic.com/ockovani 
 • Postupujte přesně dle pokynů uvedených na webu.
 • S registrací a rezervací vám pomůže popř. objednají vás praktický lékař nebo blízká osoba, případně volejte na bezplatnou infolinku 1221 nebo 800 129 921 /linka JMK/ nebo na sociální odbor městského úřadu.
 • Veškeré informace nahttps://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19
 • Důležité upozornění: 

Přesný a detailní postup registrace a rezervace, který je pravidelně aktualizován naleznete na: https://covid.gov.cz/situace/ockovani/postup-registrace-rezervace. Zde se mj. dozvíte jak postupovat krok za krokem, způsob provedení rezervace termínu a místa, jak postupovat po obdržení PIN1 a PIN2, nová registrace, další důležité skutečnosti.

 

Bez registrace a rezervace termínu není očkování možné!!!

 

Kde se bude očkovat?

 • V současné době je očkovacím místem Nemocnice TGM Hodonín, p. o., a to v prostorách u interní ambulance. Vcházet do budovy se bude podle směrovek přes vrátnici směrem k hlavnímu vchodu.
 • V hlavní budově se Vás ujme dobrovolník, který Vás doprovodí k recepci. Zde proběhne interní registrace a informovaný souhlas s očkováním. Poté budete pokračovat na vyšetření k lékaři. Informujte jej o případných alergiích.
 • Po vyšetření provede sestra očkování.
 • důvodu bezpečnosti je nutné vyčkat stanovenou dobu v čekárně. Případné problematické reakce neprodleně nahlásíte našemu pracovníkovi, který se bude pohybovat přímo v čekárně.

Co si s sebou vzít na očkování:

 • Občanský průkaz a kartičku pojišťovny (ke kontrole u registrace)
 • Seznam léků, které užíváte
 • Nasazený respirátor nebo roušku k ochraně dýchacích cest
 • Důležité údaje: mobilní telefonní číslo, případně e-mailová adresa
 • Z hygienických důvodů doporučujeme také vlastní psací potřeby k vyplnění souhlasu s očkováním

K očkování nechoďte, pokud:

 • Máte zvýšenou tělesnou teplotu,
 • Aktuálně zhoršený zdravotní stav v důsledku jiného onemocnění
 • Vám očkování v současné době nedoporučil Váš praktický lékař.

DOSTAVTE SE, PROSÍM, přesně NA STANOVENÝ TERMÍN očkování.
 

Děkujeme.

S úctou vedení Nemocnice TGM Hodonín.

Nahoru