Upravit stránku

Zdravotníci i pacienti přispívali na "Koláč pro hospic"

Zdravotníci i pacienti Nemocnice TGM Hodonín přispívali ve středu 9. října na sbírku Charity Koláč pro Hospic 2019. Všem, kteří v prostorách nemocnice pomohli alespoň malou finanční částkou náročnému projektu domácí hospicové péče, srdečně děkujeme.

Dvě moderní sanitky za 2,2 milionu korun od Jihomoravského kraje rozšířily vozový park hodonínské nemocnice

Dva moderní sanitní vozy za 2,2 milionu korun od Jihomoravského kraje rozšířily vozový park Nemocnice TGM Hodonín. Nahradily tak stávající sanitky staré zhruba 20 let. Nové komfortní vozy vybavené špičkovou zdravotnickou technikou předal hodonínské nemocnici 3. října radní pro oblast zdravotnictví Jihomoravského kraje Milan Vojta, M.A., MBA a náměstek hejtmana JMK pro investice a regionální rozvoj Ing. Petr Hýbler.