Upravit stránku

Zdravotníci i pacienti přispívali na "Koláč pro hospic"

Zdravotníci i pacienti Nemocnice TGM Hodonín přispívali ve středu 9. října na sbírku Charity Koláč pro Hospic 2019. Všem, kteří v prostorách nemocnice pomohli alespoň malou finanční částkou náročnému projektu domácí hospicové péče, srdečně děkujeme.

Dvě moderní sanitky za 2,2 milionu korun od Jihomoravského kraje rozšířily vozový park hodonínské nemocnice

Dva moderní sanitní vozy za 2,2 milionu korun od Jihomoravského kraje rozšířily vozový park Nemocnice TGM Hodonín. Nahradily tak stávající sanitky staré zhruba 20 let. Nové komfortní vozy vybavené špičkovou zdravotnickou technikou předal hodonínské nemocnici 3. října radní pro oblast zdravotnictví Jihomoravského kraje Milan Vojta, M.A., MBA a náměstek hejtmana JMK pro investice a regionální rozvoj Ing. Petr Hýbler.

Zapište se s lékárníky a s námi do Registru dárců kostní dřeně! Můžete zachránit lidský život

Milí pacienti a přátelé Nemocnice TGM Hodonín,

pojďte s hodonínskými lékárníky a s námi pomoci těm, kteří k záchraně svého života potřebují možná právě vaši pomoc! Zapište se v úterý 1. října do REGISTRU DÁRCŮ KOSTNÍ DŘENĚ! Těšíme se na vás v Lékárně Dům zdraví Horní Valy od 14. do 18. hodin. Na místě pouze vyplníte dotazník a souhlas a staniční sestra Pracoviště hematologie a transfuzní služby NemHo ANNA ZAHRÁDKOVÁ vám zde odebere malý předepsaný vzorek krve.

Očkování proti chřipce. Proč je pro vás důležité?

Očkování je nejúčinnější ochranou proti chřipce!
Nechte se očkovat každý rok. Viry chřipky se velmi často mění, proto je složení vakcíny proti chřipce každou sezonu upravováno tak, aby co nejlépe odpovídalo virům chřipky, které kolují v populaci.