Milí pacienti a přátelé Nemocnice TGM Hodonín,

pokud jste si v měsících únoru a březnu nechali ujít jedny z prvních komentovaných prohlídek našeho unikátního botanického skleníku přímo v areálu naší nemocnice, budete mít v tomto týdnu další možnost seznámit se s jedinečnou sbírkou cykasovitých rostlin a dalších tropických skvostů z říše rostlin.

Tentokrát vás vedoucí našich zahradníků Bc. Karel Martinec, který o tropickou zahradu skvěle pečuje již 10 let, upoutá svým výkladem v Neděli velikonoční, tedy 10. dubna, a to od 10. do 11. hodin.

Jelikož byl ovšem zájem o první dvě akce tohoto druhu enormní a naprosto nečekaný - přišlo vás totiž neuvěřitelných šedesát - zavádíme v rámci zkvalitnění této nové služby a spokojenosti zájemců novinku. Přibližuje ji mluvčí NTGM Mgr. Bohdana Kuzmová Křepinská:

"Nově jsme zavedli registraci. Aby tedy všichni slyšeli a vešli se do prostor skleníku, omezili jsme počet účastníků na třicet. Prosíme laskavě všechny zájemce o chystanou velikonoční prohlídku, aby se co nejdříve registrovali na níže uvedeném odkazu."

O návštěvy skleníku je zájem ze strany místních obyvatel i turistů a také návštěvníků lázní. Je snahou nemocnice tento skvost zachovat, proto prochází neustále udržovacími pracemi, na které pravidelně přispívá také město Hodonín v rámci dotace.

Přijďte se k nám svátečně naladit a zrelaxovat. Váš zájem nás velmi těší a děkujeme za něj.

Více informací v přiloženém letáku, odkaz k registraci zde: