Ředitel Nemocnice TGM Hodonín, p. o., se sídlem Purkyňova 2731/11, 695 01 Hodonín,

vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa/funkce:

• primáře / primářku dětského oddělení.

Předpokládaný nástup do funkce dle dohody.

Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání lékařského směru, kvalifikace v oboru: specializovaná způsobilost dle z. č. 95/2004 Sb. v oboru pediatrie, licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře nebo doložení podané žádosti o tuto licenci ČLK, osobnostní a profesionální předpoklady pro řízení odborného týmu včetně manažerských dovedností, zdravotní způsobilost, morální bezúhonnost, praxe v oboru min. 10 let, předložení střednědobého plánu rozvoje oddělení do roku 2026 s návrhem opatření ke zlepšení zdravotní péče a ekonomické efektivnosti.

K písemné přihlášce doložte: životopis s přehledem dosavadní praxe, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a kvalifikačních předpokladech, výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, doklad o zdravotní způsobilosti, střednědobý plán rozvoje oddělení v rozsahu max. 3 stran formátu A4.

Písemné přihlášky včetně všech příloh zašlete v obálce s označením „Výběrové řízení – primář dětského oddělení“ do 31. 1. 2023 na sekretariát Nemocnice TGM Hodonín, p. o., Purkyňova 2731/11, 695 01 Hodonín.

Výběrové řízení proběhne do konce měsíce února 2023.