1

Překrásnou sváteční atmosféru a úžasný umělecký zážitek si v pátek 9. prosince mohli od 18.45 hodin odnést ti, kteří se vypravili na Vánoční benefiční koncert do Chrámu sv. Vavřince v Hodoníně. Ten ve spolupráci s Římskokatolickou farností Hodonín pořádala právě hodonínská nemocnice. O nádhernou atmosféru se zde v čase adventu postaralo špičkové Hodonínské smyčcové kvarteto a Mužský sbor z Tvarožné Lhoty.

A kdo chtěl, mohl také během koncertu přispět finanční částkou do zapečetěné kasičky, umístěné přímo v kostele.

Ve středu 14. prosince byla navíc odpečetěna také pokladnička umístěná celoročně u recepce Nemocnice TGM Hodonín, kde bylo spolu s výtěžkem z benefice celkem krásných 16 284 korun. Výtěžek koncertu i veřejné sbírky v areálu nemocnice bude věnován na zakoupení přístrojů v rámci veřejné sbírky na obměnu zdravotnické techniky Nemocnice TGM Hodonín. Srdečné poděkování patří ovšem nejen všem štědrým dárcům, ale také účinkujícím na Vánoční benefici.

Peníze ze sbírek opět přispějí k pravidelné obnově zdravotnické techniky Nemocnice TGM Hodonín.

Zároveň dárci z řad obcí, firem či privátních dárců po celý rok 2022 přispívali také na transparentní účet sbírky č. 115-5615400257/0100, který slouží ke stejnému účelu.

Také jim srdečně děkujeme za laskavost a přejeme všem krásný vánoční čas.