Milí pacienti,

máme pro vás další dobrou zprávu. Od dnešního dne, tj. 3. června, je v provozu nová recepce (registrace) oddělení radiodiagnostiky v nedávno otevřeném pavilonu zobrazovacích metod.

Zde se příchozí pacienti evidují k vyšetření nebo se mohou objednávat se žádankou od ošetřujícího lékaře.

Na registraci vás přítomný personál odešle k vyšetřovnám ultrazvuku či rentgenů, resp. skiaskopu nebo skiagrafu, a také k vyšetřovně magnetické rezonance.

Zatím není potřeba vyzvedávat si pořadové číslo z vyvolávacího systému.

Důležité upozornění:

• vyšetřovna CT zůstává zatím v původních prostorách

Průchod do nového pavilonu se nachází v hlavní budově u čekárny původního RDG pracoviště. (viz foto)

Kontakt na recepci v novém pavilonu: +420 518 306 334

Prosíme, sledujte novinky ohledně pavilonu a dalších provozů na webu www.nemho.cz a sociálních sítích.

Odkaz na oddělení: https://www.nemho.cz/radiodiagnosticke-oddeleni