Ing. Tesařík a Ing. Koliba
Ing. Antonín Tesařík vlevo a Ing. Jiří Koliba vpravo před nemocnicí v parku.

Ke dni 1. 1. 2022 došlo k předání pomyslné štafety ve vedení nemocnice Ing. Jiřímu Kolibovi. Dlouholetému zkušenému managerovi předal funkci Ing. Antonín Tesařík, který k 31. 12. 2021 ukončil svou funkci na postu ředitele Nemocnice TGM Hodonín, p.o.. Ing. Jiří Koliba byl radou Jihomoravského kraje, jenž je zřizovatelem nemocnice, pověřen řízením nemocnice do doby konání výběrového řízení.

„Ke změně v řízení chodu nemocnice jsem dospěl po velmi těžké a zralé úvaze. Rozhodl jsem tak těžké dilema, kdy na jedné straně jsem získal mimořádnou důvěru řady z Vás v parlamentních volbách, na druhou stranu jsem si byl vědom, že i v nadcházejícím období je nezbytné stabilní a pevné vedení nemocnice pro každodenní a operativní řízení nejen v době pandemie, ale i také při chystaných rozvojových plánech nemocnice do dalších 3-5 let. Ing. Jiří Koliba, stávající člen vedení nemocnice, má mou plnou podporu. Také věřím, že z posílené pozice ústavního činitele budu nadále účinnou podporou nemocnici v Praze i Brně při realizaci jejích záměrů “ Vyjádřil se ke změně Ing. Antonín Tesařík.

Jménem celé nemocnice děkujeme za skvělou dosavadní práci ve funkci ředitele a oběma přejeme spoustu energie do další práce.

Tým Nemocnice TGM Hodonín p.o.