Milí pacienti,

kromě běžné zdravotní péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění poskytuje Nemocnice TGM Hodonín také celou řadu speciálních výkonů a služeb na vlastní žádost pacienta, nehrazené z veřejného pojištění.

Jedná se například o fotografii gynekologického ultrazvuku v těhotenství, tělesnou diagnostiku na přístroji In Body 370s, rázovou vlnu, masáž na našem rehabilitačním oddělení, ubytování v nadstandardním jednolůžkovém pokoji, piercing, odstranění kožních útvarů z estetického hlediska, zátěžové EKG, vyšetření krevní skupiny a celá řada dalších.

Pacienti si je u nás mohou objednat dle Ceníku pro poskytování zdravotní péče nehrazené z veřejného zdravotního pojištění a jiných služeb, platného v tomto roce.

Od pondělí 16. ledna bude platit aktualizovaný ceník, změny jsou vyznačeny červeně.

Seznam speciálních výkonů naleznete zde: