Upravit stránku
Současná epidemiologická situace nám umožňuje postupně a kontrolovaně obnovovat provoz NTGM do jeho plných kapacit. Od 18. května bude u hlavního vchodu do nemocnice ukončena kontrola příchozích, tzv. triáž.  Současně bude obnoven další vchod, a to u bufetu.  Vchod u onkologie pouze pro onkologické pacienty. 

I nadále jsou nutná některá opatření k zajištění ochrany pacientů a zdravotníků proti šíření infekce COVID-19, například zákaz návštěv, maximální 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření  a dostatečný odstup od ostatních osob.

Lidé přicházející do nemocničního areálu si i nadále musí před vstupem do ambulancí dezinfikovat ruce!  V příslušné ambulanci jim následně bude změřena teplota a vyplní kratičký epidemiologický dotazník. 

Stále platí, pokud máte zvýšenou teplotu a dechové potíže nebo příznaky odpovídající koronavirové infekci, rozhodně nikam nechoďte a poraďte se po telefonu s lékařem či zavolejte na příslušnou hygienickou stanici.

Současně žádáme pacienty, kterým bylo jejich vyšetření zrušeno či ty kteří potřebují řešit své chronické zdravotní potíže, aby svého ošetřujícího lékaře kontaktovali  nejprve předem  telefonicky a objednali se na nejbližší možný termín.  Čas vyšetření, prosím, dodržujte!  Budeme tak  schopni lépe zabezpečit, aby se na jednom místě nakumuloval větší počet osob. 

O rozsahu preventivních opatření Vás budeme dále na těchto stránkách informovat.

Děkujeme za Vaše pochopení.

Vedení nemocnice

Nahoru