Parkování v areálu nemocnice

Parkování a placení poplatků za parkování v areálu Nemocnice TGM Hodonín, p. o.

Pro návštěvníky nemocnice a pacienty platí placený vjezd do areálu Nemocnice TGM Hodonín, p. o. (poplatek za pronájem parkovací plochy), nejedná se o hlídané parkoviště (Nemocnice TGM Hodonín, p. o., neručí za odcizení či poškození vozidla ani za odcizení věcí ve vozidle umístěných).
Pro bezplatné parkování zůstávají parkovací prostory před Nemocnici TGM Hodonín na ulici Purkyňova.
 
Zásadní změna oproti starému systému je ta, že jak při vjezdu, tak i při výjezdu se projíždí branou zásadně pravou stranou.
 
Vjezd do areálu:
 
Řidič zastaví před spuštěnou závorou PARK. Z vjezdového terminálu si po zmáčknutí tlačítka odebere jednorázový parkovací lístek. Výdej parkovacího lístku je podmíněn přítomností vozidla u terminálu! Po odebrání parkovacího lístku se otevře závora k vjezdu do areálu.
 
Osoby tělesně postižené, které jsou držiteli průkazů TP, ZTP a ZTP/P mají vjezd do areálu NTGM Hodonín zdarma. Vozidlo ale musí být řádně označeno (za předním sklem vozu). Řidiči těchto vozidel si taktéž odeberou parkovací lístek, při výjezdu pracovnice vrátnice uvidí řádně označené vozidlo  a závoru otevře mechanicky.
Podobným způsobem probíhá vjezd a výjezd pro dárce krve. Dárce se před výjezdem z nemocnice prokáže na vrátnici průkazem dárce, tím mu bude umožněno parkování v areálu zdarma.
 
Všichni ostatní řidiči – pacienti jedoucí na dialýzu, návštěvníci lékárny, návštěvy, vozidla taxislužby, dealeři, návštěvy pracovníků nemocnice - jsou povinni odebrat si při vjezdu parkovací lístek!!!
 
Výjezd z areálu:
 
Při výjezdu řidič zastaví u pokladního automatu, který se nachází v blízkosti vrátnice, po zasunutí parkovacího lístku a se na displeji objeví výše parkovného, po jeho úhradě opět odebere parkovací lístek. Automat na požádání vydá i daňový doklad. Parkovací lístek zasune do výjezdového terminálu  a tím se otevře závora k vyjetí z areálu.
 
Výše parkovného:

DOBA PARKOVÁNÍ V AREÁLU NEMOCNICE

POPLATEK

1.  30 minut

zdarma

2.  dalších 30 minut

30,- Kč

3.  každá další započatá hodina

50,- Kč

4. maximální denní sazba

250,- Kč

Za ztrátu parkovacího lístku uhradí řidič částku 250,- Kč


Kalendář akcí

Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

« Červen 2019 Srpen 2019 »

ODBĚR NOVINEK NA E-MAIL

ODBĚR NOVINEK NA E-MAIL

Veřejné sbírky

Dne 1. 2. 2018 byla vyhlášená nová veřejná sbírka na shromáždění finančních prostředků na obměnu zdravotnické techniky. Finanční prostředky mohou být vkládány na speciálně zřízený účet u Komerční banky, a.s., na účet č.
115-5615400257/0100 nebo do pokladničky, která je umístěná u recepce v areálu nemocnice.

© 2019, Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace – všechna práva vyhrazena

Zaměstnání | Kontakty | Mapa stránek | Redakce webových stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑