Po 35 letech odchází do důchodu sestra Hemodialyzačního střediska Jarmila Hermanová

05.06.2019 13:12

Po 35 letech náročné zdravotnické služby odchází do důchodu naše kolegyně, sestra Hemodiyalizačního střediska paní Jarmila Hermanová.

"Milá, příjemná, pohodová, bude rozhodně chybět". Takto krásně ohodnotili po 35 letech náročné zdravotnické služby pro Nemocnice TGM Hodonín odchod do zaslouženého důchodu, do kterého právě nyní nastupuje sestřička Hemodialyzačního střediska paní JARMILA HERMANOVÁ, její kolegové z oddělení i vedení hodonínské nemocnice.
Rozloučit se s ní začátkem června přišla za všechny nejen tamní primářka MUDr. Jitka Slivková (na fotografii také se staniční sestrou Bc. Petrou Kundratovou), ale s překrásnou kytičkou přispěchal také šéf zařízení Ing. Antonín Tesařík se svými náměstkyně prim. MUDr. Věrou Dostálovou a Mgr. Naděždou Kwašniewskou.

Možná jste právě vy jedním ze zhruba 90 pacientů hodonínské dialýzy, která se s 12 lůžky a nepřetržitým provozem včetně sobot a nedělí řadí mezi největší a také nejmodernější hemodialyzační střediska v České republice, jehož součástí je také Nefrologická ambulance.
"Bude opravdu chybět, a nejen nám, ale i pacientům. Už se ale moc těší na vnoučata, kterým se teď chce konečně věnovat," komentovala odchod dalšího dlouholetého zaměstnance zařízení náměstkyně pro ošetřovatelskou péči NemHo Naděžda Kwašniewská.

Za všechny zaměstnance Nemocnice TGM Hodonín i naše pacienty přejeme krásné dny plné odpočinku, hodně radosti z vnoučat a především zdraví.

Více fotografií v sekci Fotogalerie. (HR)

Červen 2019

« Květen 2019 Červenec 2019 »