I v roce 2023 společně s veřejností a firmami plní RÁDIO JIH - Rádio jižní Moravy vánoční přání dětí z dětských domovů, ústavů a nemocnic z Jihomoravského a Zlínského kraje.

Charitativní akce Vánoční strom Rádia Jih 2023 se tak i letos dotkla našich nejmenších pacientů z dětského oddělení Nemocnice TGM Hodonín, kteří se mohou díky organizátorům a vám, kteří dárky nakupujete, potěšit z nových stavebnic, her, autíček, knížek či panenek.

Dárky včera od zástupců Rádia Jih převzal ředitel NTGM Ing. Jiří Koliba a naši kolegové z dětského oddělení.

Děkujeme pěkně všem, velmi si vážíme toho, že na naše dětské pacienty nezapomínáte a přinášíte na oddělení, kde se v hodonínské nemocnici léčí, radost...