1

Komplexní péči pacientům v pokročilém stadiu onkologického, neurologického či interního onemocnění v průběhu i po ukončení aktivní léčby, kteří jsou schopni docházet na kontroly a nejsou indikováni do mobilního hospice, bude ode dneška nabízet svým pacientům nově otevřená PALIATIVNÍ AMBULANCE pod vedením MUDr. Anny Vlčkové (na fotografiích) přímo v areálu hodonínské nemocnice.

Ta byla ve čtvrtek 13. října slavnostně otevřena za účasti vedení NTGM, ale také ředitele Oblastní charity Hodonín Václava Salajky a místostarosty Města Hodonína Davida Herzána.

Paliativní ambulance bude svým klientům poskytovat převazy chronických ran, punkce ascitu a jiné, a to například při srdečním selhávání, chronické obstrukční plicní nemoci, jaterní cirhóze, selhávání ledvin a dalších závažných onemocněních.

Smluvní vztahy ambulance jsou uzavřeny se všemi zdravotními pojišťovnami.

Kontakt:

Paliativní ambulance:

• tel.: 735 799 790
  • email: hospic.hodonin@hodonin.charita.cz

Ambulance a telefonické konzultační hodiny ve čtvrtek 9:00-12:00.

• MUDr. Anna Vlčková-paliatr
  • tel.: 704 606 055