Malí koledníci z naší Dětské skupiny Beruška rozezněli s tříkrálovou písničkou chodby a kanceláře nemocnice dnes před obědem.

Setkali se i s ředitelem Ing. Jiřím Kolibou a poslancem sněmovny Parlamentu ČR Ing. Antonínem Tesaříkem. Malé koledníky odměnili i drobnou sladkostí a dárečkem a pak už mohli uhánět na obídek.

Po obědě převzali štafetu koledníci tříkrálového průvodu Oblastní charity Hodonín v doprovodu muzikantů ZUŠ Veselí nad Moravou. Ředitel Oblastní charity Hodonín Václav Salajka vyjádřil díky dárcům i podporu hodonínské nemocnici a vyzdvihl důležitost všech zdravotnických i neziskových zařízení pečujících o všechny skupiny lidí, ať již v nemoci, v sociální nouzi či například ve stáří právě v Hodoníně a jeho nejbližším okolí.

Děkujeme všem zaměstnancům, kteří přispěli do celostátní Tříkrálové sbírky prostřednictvím kasiček koledníků, hlavní den sbírky bude zítra. „Pro darování příspěvku na účet Tříkrálové sbírky přímo pro Oblastní charitu Hodonín je číslo účtu 66008822/0800 s uvedením variabilního symbolu 777966400,“ sdělila koordinátorka sbírky.