Nadační fond Naděje v rámci projektu "450 ml naděje" a Transfúzní stanice Nemocnice TGM Hodonín. p. o. opět vyzývají dárce krve - zejména pak prvodárce, k dobrovolnému darování krve.
Přijít k nám můžete každé pondělí a úterý vždy od 6:00 hodin, pokud se ale rozhodnete darovat svou nejcennější tekutinu v mimořádný den 15. listopadu, přímo se zapojíte do oblíbené celostátní kampaně "450 ml naděje".

Pro dárce bude připravena:

• dárková tombola
  • občerstvení
  • stravenka v hodnotě 100 korun do našeho nemocničního bufetu
  • prohlídka zákulisí transfúzní stanice a prostor, kde se krevní deriváty dále zpracovávají a ukládají
  • pitný režim (káva, čaj, voda)

Co vás na místě čeká?
- Provedeme odběr základního vzorku krve, zařazení do registru dárců a v případě, že bude vše v pořádku, vám odebereme 450 ml krve pro exponovaná oddělení naší nemocnice.

Nadační fond Naděje svou činností pomáhá v regionech a nemocnicích získávat hlavně nové prvodárce, na které kampaň primárně cílí.

Těšit se na Vás bude vedení NTGM a kolektiv Pracoviště hematologie a transfuzní služby.

Akci podpořili:

a dále zdravotní pojišťovny:

Děkujeme srdečně všem sponzorům za jejich laskavost a podporu této ušlechtilé akce.

Veškeré informace k dárcovství krve najdete na https://www.nemho.cz/informace-pro-darce-krve