V pondělí 17. října 2022 proběhla na našem Pracovišti hematologie a transfuzní služby tradiční společná dárcovská akce Drákula. A její pořadové číslo bylo opravdu úctyhodné. Tentokrát k nám totiž do Nemocnice TGM Hodonín přišli Junáci z Ratíškovic darovat svou krev již po devětačtyřicáté!

E-mailem k nám po akci dorazily fotografie a také krátký text:

"Akci pořádá Junák Ratíškovice pravidelně, skoro každého půl roku (mimo covid pause atd.) již od roku 1997. Další kolo akce Drákula, tentokrát již padesáté, by se mělo konat v pondělí 24. dubna 2023 - přesně na sv. Jiří - což je mimo jiné patron skautů. Tak nám to pěkně vyšlo.

Za Junák Ratíškovice zdraví

Pavel Hnilica - Palis".

Ještě jednou srdečně děkujeme a obrovská poklona vám všem dárcům.

Jsme rádi, že zůstáváte věrní právě našemu Pracovišti hematologie a transfuzní služby.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii a také na facebooku nemocnice: https://www.facebook.com/nemocnice.tgm.hodonin