Dárky od Rádia JIH pro dětské oddělení

(Foto: archiv NTGM.  Dárky z Vánočního stromu 2020 Rádia JIH i v této složité době opět díky štědrým dárcům udělají radost malým pacientům z Dětského oddělení Nemocnice TGM Hodonín i firemní miniškolky Beruška. Na snímku společně s paní Martinou Krejčiříkovou a její kolegyní z Rádia JIH také vrchní sestra Dětské oddělení NTGM Mgr. Kateřina Smetková a ekonomický náměstek naší nemocnice Ing. Marek Šlajferčík).

Od 18. listopadu do 15. prosince mohli tak lidé plnit jejich vánoční přání. Akce se již tradičně koná v Nákupním centru Cukrovar v Hodoníně, letos po patnácté. Dětem tak zástupci Rádia JIH rozváží díky jejich štědrosti a empatii splněná přání v těchto dnech pod vánoční stromečky.

A díky ředitelce programu a komunikace rádia Martině Krejčiříkové a její kolegyni doputovaly pár dní před Vánoci také k nám.

"Zástupkyně Rádia JIH se nám svěřily, že již 15 let mají v rádiu Ježíškovu dílnu a sbírají dárky od posluchačů, aby je pak mohly dovézt dětem. A jak to vše funguje? Na stránkách rádia mají posluchači k dispozici seznam dárků, které si děti přejí. Vyberou si z přáníček, nebo již mají svého Františka či Janičku, které každý rok něco podle jejich přání koupí. Za těch 15 let někteří dárci již čekají na přání "svých" dětí, které si zvykli obdarovávat, jiní třeba zvolili tuto formu poprvé," popsala projektová manažerka NTGM Mgr. Marcela Hájková.

Srdečně děkujeme organizátorům této krásné akce i všem dárcům, kteří se do 15. ročníku akce zapojili a pomohli tak vytvořit vánoční atmosféru na našem Dětském oddělení. (HR)