I takové překrásné zprávy od vás, našich milých pacientů, přicházejí do naší nemocniční pošty. Jsme za to velmi vděční a uvědomujeme si, jak obrovským závazkem a zodpovědností pro nás péče o vaše zdraví je.

Děkujeme srdečně za vaši důvěru a toto poděkování, které tentokrát patří naší "Interně A".

Zveřejňujeme s iniciálami našeho pacienta a přejeme mu stálé a pevné zdraví.

Věc: Poděkování za péči při léčení na oddělení Interna A

-----------------------------------------------------------------------------------------

Vážení,

při mé hospitalizaci v Nemocnici TGM Hodonín, na oddělení Interna A (29.02.2024 - 13.03.2024) jsem si uvědomil, kolik lékařské, zdravotní a ostatní péče věnují zaměstnanci Interny A každému pacientovi. Za tuto péči, laskavost a lidský přístup jim patří poděkování. Obdivuji jejich práci, kterou věnují všem pacientům Interny A.

Děkuji Vám.

Dále chci poděkovat kuchařům, kuchařkám a ostatnímu kuchyňskému personálu za kvalitu obědů. Mohu zodpovědně prohlásit, že obědy, které produkuje kuchyň Nemocnice TGM Hodonín nemají chybu a jejich kvalita přispívá k pohodě léčení.

S pozdravem,

Ing. J.Č. z Hodonína.