Návštěvy budou možné při dodržení následujících pravidel:

• Od 23. března budou návštěvy nemocných pacientů na lůžkových odděleních umožněny vždy ve středu a v neděli v návštěvních hodinách od 14:30 do 17:00 hodin
  • Nebudou však povoleny návštěvy na covidové stanici.
  • Na oddělení ARO a JIP budou návštěvy možné jen po předchozí domluvě s ošetřujícím lékařem.
  • Návštěva musí mít po celou dobu nasazen respirátor třídy FFP2 (KN95) bez výdechového ventilu. Děti, které ještě nezahájily povinnou školní docházku, ochranný prostředek mít nemusí. Dětem do 15 let věku postačí chirurgická rouška.

Důležitá upozornění:

• K pacientům vstupujte jednotlivě a maximálně na 10 minut, nikoli hromadně.
  • Žádáme návštěvy, aby dodržovaly režim návštěv a všechna opatření nařízená vládou, zejména povinnost ochrany úst a dezinfekce rukou.
  • Prosíme, respektujte také pokyny personálu nemocnice.

Děkujeme,

vedení NTGM Hodonín.