Na začátku každého kalendářního měsíce jste si již nejen ve schránkách v Hodoníně, ale také  na našem facebooku, zvykli na Hodonínské listy, kde máme díky spolupráci s Městem Hodonín vyhrazenu vždy jednu stranu k informování veřejnosti.
Dozvíte se tak, co se v naší nemocnice aktuálně děje nebo chystá, jaké novinky v přístrojovém vybavení jsme pro vás, naše pacienty, zakoupili, zveřejňujeme zde nejrůznější organizační záležitosti či pozvánky na preventivní akce.
Tady je tedy číslo červencové.
Přejeme příjemné počtení, milí přátelé...
Hodonínské listy červenec 2023