Jak správně pečovat o kůži, a také nechat si tu svou bezplatně prohlédnout odborníkem, budou moci ti, kteří do hodonínské nemocnice zavítají v úterý 28. listopadu.

Na akci s edukativním podtextem v rámci projektu "Nebýt na to sama" mohou v tento den dorazit od 10.00 do cca 15.00 (dle zájmu).

Jedině pravidelná kontrola kožních znamének totiž může odhalit podezřelé změny na kůži včetně nejagresivnější formy rakoviny kůže - melanomu - a zajistit tak případnou co nejrychlejší léčbu.

Pokud tedy chcete získat odbornou radu a ujistit se, zda je vše v pořádku, zveme vás do nutriční ambulance NTGM (vpravo za bránou).

Jestliže lékař odhalí nebezpečný melanom včas, zvyšuje se tak pravděpodobnost úspěšnosti celé léčby a úplného vyléčení pacienta.

Mějte také na paměti, že riziko tohoto typu nádoru je často spojeno s nadměrným sluněním a nechráněným pobytem na slunci, a to nejen v létě, ale také v zimě na horách.

Přijďte do Nemocnice TGM Hodonín a využijte bezplatného vyšetření znamének.

• Prevence je nejdůležitější, včasná diagnóza může zachránit život!

A v této souvislosti ještě rádi připomínáme, že se hodonínská nemocnice stala nově jedním z Regionálních onkologických center.

Více se o něm dočtete zde: https://www.nemho.cz/novinka-revoluce-v-onkologii--kvalitni-lecba-se-z-velkych-center-presunuje-za-pacienty-jednim-z-regionalnich-onkologickych-center-se-stala-i-nemocnice-tgm-hodonin