LÉKAŘSKÁ SLUŽBA PRVNÍ POMOCI V HODONÍNSKÉ NEMOCNICI STÁLE FUNGUJE A POSKYTUJE AKUTNÍ PÉČI PACIENTŮM MIMO ORDINAČNÍ DOBU AMBULANCÍ

Vážení pacienti, na základě několika vašich telefonických dotazů, musíme dementovat zprávu, že nefunguje pohotovostní služba v naší nemocnici. Tato mylná informace, která koluje na sociálních sítích, způsobila obavy z nedostupnosti akutní péče v našem městě.

ℹ️ Lékařská služba první pomoci (LSPP) je poskytována takto:

• LSSP pro DOSPĚLÉ: Pracovní doba: Po - Pá / 17:00 – 22:00 h.; víkendy a svátky / 8:00 – 20:00 h.

a nachází se v ambulantním traktu vedle interní ambulance

tel:  +420 518 306 141, případně klapka 142

Po 22.00 h. v pracovní den a po 20.00 h. v nepracovní den, ošetří akutní případy ústavní pohotovostní služba v interní a chirurgické ambulanci.

• LSPP pro DĚTI: Pracovní doba: Po - Pá /17:00 – 22:00 h.; víkendy a svátky / 8:00 – 20:00 h.

a nachází se v přízemí u Dětského oddělení; tel: +420 518 306 315

Po 22.00 h. v pracovní den a po 20.00 h. v nepracovní den, ošetří akutní případy službu vykonávající lékař na dětském oddělení.

Více informací najdete ➡️ https://bit.ly/3LSQgEi