Vážené pacientky,

s potěšením vám oznamujeme, že nám situace dovoluje znovu otevřít lůžkové Gynekologické oddělení, kde se v posledních dvou měsících nacházelo jedno z uzavřených covidových oddělení.

Od pondělí 10. 1. 2022 se oddělení opět otevírá a to pod vedením nového primáře. Primář MUDr. Daniel Gágyor, Ph.D. byl do funkce jmenován k datu 1. 1. 2022 a my Vám brzy přineseme rozhovor, kde jej blíže představíme, zeptáme se jej na cíle a vize rozvoje Gynekologického oddělení Nemocnice TGM Hodonín. Gynekologické oddělení tedy v současné době postupně přistoupí k obnovení plánované operativy a sestry budou pacientky, kterým byly zákroky odloženy, kontaktovat telefonicky.

Gynekologická ambulance naší nemocnice pracuje v běžném režimu.

V případě neodkladných akutních potíží mimo běžnou ordinační dobu opět platí, že je možné využít vyšetření přímo na Gynekologickém oddělení, kde bude přivolán sloužící doktor.

Zároveň upozorňujeme, že ze strany nemocnice nadále zůstává povinnost testovat každého pacienta, který je u nás přijímán k hospitalizaci. Jediná výjimka je u pacientů, kteří v minulosti tuto infekci už prokazatelně prodělali, tzn. měli laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, již u nich uplynula doba nařízené izolace a od RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 6️⃣0️⃣ DNŮ A NEMAJÍ ŽÁDNÉ PŘÍZNAKY.