GASTROENTEROLOGICKÁ AMBULANCE INFORMUJE:

Z důvodu naplnění kapacity gastroenterologické ambulance Nemocnice TGM Hodonín, není bohužel v našich možnostech, dle zákona o zdravotních službách, v současné době již přijmout do péče více nových pacientů, pouze můžeme doporučit pacientovi jiné zdravotnické zařízení.

Pokud pacient nenajde jiné zdravotnické zařízení, kde je kapacita v daném oboru dostačující, je povinností jeho zdravotní pojišťovny mu takové zařízení najít.

Proto vás prosíme, pokud se dostanete do takové situace, kontaktujte svou zdravotní pojišťovnu.

Omlouváme se za nepříznivou, a doufejme že pouze dočasnou, situaci.

Děkujeme za pochopení,

Vedení NTGM Hodonín