Začíná Evropský týden testování na HIV a žloutenky.

I v naší nemocnici nabídne ETT prodloužené ordinační hodiny v HIV poradně a možnost se zdarma a anonymně nechat otestovat na HIV pozitivitu. Akce trvá do 27. listopadu, poradny jsou ve všech krajích České republiky.

HIV poradna v Nemocnici TGM Hodonín bude tento týden k dispozici pondělí - pátek;  vždy od 9:00 - 15:00 hodin.
Je také možno se objednat telefonicky: +420 605 711 181.

Dnes v 8:20 jste se mohli na ČT24 ve Studiu 6 živě podívat do HIV poradny ve Státním zdravotním ústavu v Praze, ta stejně jako naše po celý týden nabízí prodlouženou otevírací dobu a řadí se tak ke stovkám pracovišť pro testování napříč republikou.
Poradny můžete vyhledávat například zde: https://tadyted.com/