"Externí auditorská komise provedla u nás recertifikační audit na vybraných pracovištích, přičemž byla prověřována fakta a prováděny pohovory se zástupci z řad zaměstnanců. Výsledkem byla úspěšná obhajoba, kdy Nemocnice TGM Hodonín získala platný certifikát na další 3 roky," přiblížila náměstkyně pro ošetřovatelskou péči NTGM Mgr. Naděžda Kwašniewská.

Z výsledků auditu vyplývá, že posuzované procesy jsou v naší nemocnici realizovány vždy ve shodě s dokumentovanými pravidly, a že systém managementu je funkční a v potřebném rozsahu dokumentován.

"Organizace má tak předpoklady pro uplatňování, udržování a zlepšování systému managementu kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče ve výše uvedeném oboru," doplnila Kwašniewská.

Vedení nemocnice děkuje i touto cestou všem svým zaměstnancům a spolupracovníkům za náročnou a dobře odvedenou práci.