Novou, moderně vybavenou gynekologickou ambulanci v Domě zdraví na Velkomoravské ulici v Lužicích otevírá již za pár dní hodonínská nemocnice.

Chce tak zvýšit dostupnost péče, kterou kompletně zajistí personál NTGM.

Důležité informace:

• Ordinační doba bude každé úterý od 7:00 do 11:00.
  • Péči budou moci zatím využívat pouze pojištěnci VZP, v co nejbližší době ale nasmlouváme také další pojišťovny.
  • Ordinovat bude MUDr. Kateřina Vavřinová a vrchní sestra Mgr. Radmila Krupicová.
  • Pacientky se mohou objednávat na telefonním čísle 731 397 578 (vrchní sestra R. Krupicová).
  • Přesná adresa: DŮM ZDRAVÍ, Velkomoravská 1103/223, Lužice.

Těšíme se na vás, milé pacientky!

(A pro informaci a případné zájemkyně přidáváme ještě i odkaz na gynekologickou ambulanci přímo v Nemocnici TGM Hodonín: https://www.nemho.cz/gynekologicka-ambulance )