Zapomněli jste míry svého děťátka narozeného v naší porodnici, nevíte svou krevní skupinu nebo chcete vědět přesný čas svého narození? V Nemocnice TGM Hodonín si za 200 korun můžete požádat o výpis z archivu.

Pokud pro vás mají tyto údaje zvláštní význam a důležitost a narodili jste se v naší hodonínské nemocnici, máte šanci tyto informace získat přímo zde.

Nemusíte tedy volat na matriku městského úřadu, neboť právě archiv nemocnice má podle zákona o archivnictví a spisové službě povinnost tyto osobní údaje a informace uchovávat a poskytovat.

Jaký je v případě Vašeho zájmu postup?

Obraťte se, prosím, na pracovnici nemocničního archivu na tel: +420 518 306 290 nebo na email: jurkovicova@nemho.cz.

Pozor, Vaše osobní údaje však nedáme jen tak někomu. Podmínkou je, že zažádat o tyto informace musíte pouze osobně.

Pokud ovšem nemáte možnost si pro informaci přijít sami, lze ji také získat po předchozím vyplnění formuláře s úředně ověřeným podpisem.

Ověřený a vyplněný formulář poté zašlete na adresu:

• Mgr. Eva Jurkovičová, Nemocnice TGM Hodonín, p. o. Purkyňova 11, 695 26 Hodonín.

Výpis z archivu vám připravíme a dáme vědět, že vše potřebné je připravené.

Při předání dokumentů si ještě ověříme vaši totožnost a požádáme vás o 200,- Kč za tuto službu.

Formulář ke stažení zde: https://www.nemho.cz/nahlizeni-do-zdravotnicke-dokumentace-porizovani-vypisu-a-kopii?fbclid=IwAR3C0qiS838jZKE2HkHHfAiq9G0yAzBE0xncneXCWuVU_Ks040eh6itriuM

Na této stránce také získáte informace, jak žádat o nahlížení do zdravotnické dokumentace, event. o pořizování kopií.