1

Dar je určený pro dětské oddělení Nemocnice TGM Hodonín i Dětskou skupinu Beruška. Produkty řady FeelEco jsou totiž kosmetikou velmi vhodnou pro děti a jsou také šetrné k životnímu prostředí. Dar zahrnuje sprchové gely a tekutá mýdla.

Kosmetika bude využita v každodenní péči o pacienty a děti. Produkty pro péči o zdraví a rodinu FeelEco, se kterými se u nás nyní naši nejmenší setkají, jsou hypoalergenní.

„Jsme velmi poctěni a vděční, že tradiční regionální firma Fosfa je i naším partnerem v péči o zdraví pacientů. Podporuje nejen svou domovskou Břeclav, ale do svého regionálního působení zahrnula i Hodonín a zdejší nemocnici. Takovým významným darem nám ušetří i nemalou část nákladů a za to jí děkujeme," poděkoval ředitel nemocnice Jiří Koliba i přítomný personál dětského oddělení. Ti dar převzali od zástupců společnosti Fosfa, konkrétně vedoucí obchodu FeelEco Dagmar Zmrzlé a ředitelky marketingu Kláry Zemanové.

Děkujeme pěkně.