Vážení pacienti a návštěvníci Nemocnice TGM Hodonín,

vzhledem k tomu, že podzimní a zimní období je spojeno se zvýšeným výskytem respiračních onemocnění (chřipka, covid -19 a jiné), rádi bychom vás požádali, abyste se ve vnitřních prostorách Nemocnice TGM Hodonín pohybovali s nasazenou adekvátní ochranou dýchacích cest (respirátor FFP2).

Prosíme také, abyste používali dezinfekci na ruce.

Návštěvu nemocnice by měly vždy odložit všechny osoby i s mírnými příznaky respiračního onemocnění (rýma, kašel, zvýšená teplota), nebo ti, kteří jsou aktuálně v úzkém kontaktu s nemocným.

Děkujeme za pochopení a vaši vstřícnost.