pozvánka na den sester 18. května

U příležitosti Mezinárodního dne sester a ošetřovatelství a výročí 70 let Nemocnice TGM Hodonín p. o. Vás zveme na jednodenní odbornou konferenci na téma. SESTRA - KOLEGYNĚ, ŽENA , MATKA.  Akce se koná 18. května 2022 od 8,30 hodin, Sál Evropa, Národní třída 21, Hodonín.

Na účastníky tradiční odborné akce čeká pásmo přednášek na téma Sestra - kolegyně, žena, matka. Účast přislíbili přednášející z kyjovské, břeclavské a hodonínské nemocnice. Program stále ještě ladíme a v brzké době zveřejníme více informací.

Veškeré informace k registraci a platbě najdete zde na našem webu a sociálních sítích.