HIV poradna

Ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem (dále SZÚ) zahájila Nemocnice TGM Hodonín, p. o. ve svých prostorech 1. 10. 2013 anonymní HIV poradnu. Náplní poradny je bezplatná, anonymní osobní nebo telefonická konzultace a předtestové poradenství s možností bezplatného testování krve. Placené jsou pouze odběry krve pro anonymní testy na HIV a odběry krve ke zjištění HIV protilátek s vydáním Certifikátu v případech nutnosti potvrzení pro úřady, zaměstnavatele, vízum, dlouhodobou práci v zahraničí apod.

Uvědomujeme si vážnost tohoto onemocnění a i důležitost mu předcházet, a právě proto na prevenci tohoto onemocnění Nemocnice TGM Hodonín spolu s Městem Hodonín a Státním zdravotním ústavem klade tak silný důraz. Díky odborné podpoře SZÚ a finanční podpoře Města Hodonína nabízí naše nemocnice preventivní výukové programy pro žáky ZŠ a studenty SŠ Hodonína a jeho blízkého okolí. Neméně oblíbenou akcí je již druhým rokem pořádaná akce s názvem „Mobilní testovací sanitka“, kdy do našeho města pozveme sanitku, ve které se můžete nechat bezplatně otestovat na HIV infekci a výsledek uvidíte již za pouhých 20 minut.

Ordinační doba HIV poradny je každý pátek od 7:30 do 15:30 hodin. Bližší informace na tel. čísle: 605 711 181, které je vyhrazeno pouze pro poradnu.

                

                                    NOVÁ BROŽURA PRO ŠKOLÁKY JE NA SVÉTĚ!Veřejné sbírky

Dne 1. 2. 2018 byla vyhlášená nová veřejná sbírka na shromáždění finančních prostředků na obměnu zdravotnické techniky. Finanční prostředky mohou být vkládány na speciálně zřízený účet u Komerční banky, a.s., na účet č.
115-5615400257/0100 nebo do pokladničky, která je umístěná u recepce v areálu nemocnice.

© 2019, Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace – všechna práva vyhrazena

Zaměstnání | Kontakty | Mapa stránek | Redakce webových stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑