Dokončit stabilizaci oddělení, pohlídat si oblast výkonů a ekonomiku svého oddělení vůbec a také navázat spolupráci s gynekology v okolí. To budou kromě špičkové péče o pacientky z Hodonínska nyní hlavní úkoly pro nově jmenovaného primáře Gynekologického oddělení hodonínské nemocnice MUDr. Michala Kopeckého.
Ten se k 1. červenci vrátil na své původní pracoviště, kde působil několik let již v minulosti a patřil mezi vyhledávané odborníky.

"Pan primář Kopecký hned první den v práci sršel energií a dobrou náladou. Držím mu palce a věřím, že ji přenese také na svůj tým," má radost z nového nástupu ředitel NemHo Ing. Antonín Tesařík. Nové posile ve zdravotnickém týmu předal jmenovací dekret za účasti svých náměstkyň a kolegů z gynekologického oddělení.
"Pro hodonínskou nemocnici je to událost. Jsme rádi, že se nám podařilo získat tak dobrého lékaře," těší se na novou spolupráci Tesařík. Věří také, že si v Hodoníně nového primáře najdou kromě těch nových i jeho původní pacientky.

Panu primáři Kopeckému přejeme hodně štěstí a ať se mu na jeho staronovém pracovišti skvěle daří.

(Bc. Hana Raiskubová)