Kaple sv. Anežky České v Nemocnici TGM Hodonín oslaví letos 10 let a v březnu obnovila bohoslužby.

Bohoslužby v nemocniční kapli se od 26. března konají jedenkrát za 14 dní, vždy v sobotu v 16:00 hodin.

Nejbližší termíny jsou: 9. a 23. dubna; 7. a 21. května; 4. a 11. června

Kaple sv. Anežky České. byla slavnostně otevřena a požehnána 1. května 2012, letos je to tedy přesně 10. výročí od otevření v Nemocnici TGM Hodonín, p. o. Touto dekádou jsme se zařadili mezi ostatní nemocnice v České republice i po celém světě, kde kaple poskytují duchovní péči a to nejen pro pacienty.

Kaple je denně otevřena od 7:00- 20:00 hodin jak pro pacienty, tak pro veřejnost a aktuální rozpis bohoslužeb najdete také zde.