1

Úžasné překvapení si tentokrát pro celou Nemocnice TGM Hodonín připravili ještě úžasnější zdravotní klauni.

Ti totiž dorazili do Hodonína už v pět hodin ráno, aby mohli přivítat nejen překvapené zaměstnance, přicházející na ranní směnu. Svůj velenos totiž umístili hned ke vchodu, kudy chodí i naši pacienti, a tak se jim podařilo vykouzlit úsměv na tváři všem, kteří toto nečekané setkání absolvovali. "Odchycen" byl dokonce i pan ředitel Ing. Jiří Koliba.

Zdravotní klauni k nám chodí léčit smíchem každých 14 dní vždy ve středu, a to jak na dětské oddělení, tak i na dětskou JIP. Tentokrát ale hned po ránu neplánovaně zlepšili den všem, takže i z fotografií je vidět dobrá nálada.

Obrovské poděkování ranním ptáčatům z dobročinné organizace Zdravotní klaun za realizaci této akce a už se těšíme na příští návštěvu!

A kdy to bude? V červnu nás čekají ještě dvě klauniády, a to s doktorem Slepičkou a sestrou Zářivou hned první středu v tomto měsíci, o 2 týdny později pak naše dětské pacienty rozveselí doktor Ohárek a doktor Neškodná.

• Klauniády jsou pro naše pacienty už řadu let zdarma. Pokud tedy považujete podobné zpestření hospitalizace za smysluplné, budeme velmi rádi, přispějete-li organizaci Zdravotní klaun na tento bohulibý projekt.
  • Podpořit jej můžete jako jednotlivec i jako firma. Darujte smích, který pomáhá.

Vše potřebné se dočtete zde: https://www.zdravotniklaun.cz/.../podporit-jako-jednotlivec/

Ještě jednou srdečné díky za toto krásné překvapení, máme vás moc rádi, milí klauni!

Více fotografií vám přineseme v příštím týdnu.