Každé takové poděkování, ať už přistane v našem e-mailu či poště, zavoláte nám jej telefonicky nebo nám dokonce věnujete svůj čas a přijdete osobně, přijímáme s velkou pokorou a vděčností. Jako právě toto, které směřuje všem zaměstnancům JIP interny hodonínské nemocnice. Věřte, že je to pro nás vždy zavazující, ale zároveň velká radost, když můžeme informovat nejen ty, jichž se poděkování týká, ale také vás, naše pacienty a veřejnost.

Srdečně děkujeme a našemu pacientovi i celé rodině pana Hájka přejeme pevné zdraví.

(Po dohodě zveřejňujeme pouze iniciály děkujících).

"Vážený pane řediteli,

dovolte, abychom poděkovaly jménem celé rodiny všem lékařům, sestřičkám, sanitářkám a pracovníkům JIP interny za jejich příkladnou péči o našeho tatínka J. Hájka. Jejich laskavost, trpělivost, úsměv i žertování, pečlivost a ochota mu pomáhaly zvládnout hospitalizaci, vydržet celý léčebný proces a zpříjemnily mu dobu odloučení od rodiny.

Obzvlášť děkujeme MUDr. Petru Šulákovi: za vysoce odbornou péči, empatii, vstřícnost a laskavé chování. Není to samozřejmost!

Personál na vysoké odborné úrovni se najde v leckteré nemocnici. Ale personál se srdcem, laskavý, který bere pacienta jako člověka a ne jako číslo či diagnózu je vzácnost.

Děkujeme,

J. K. a M. F., dcery".