pozvánka na den sester 18. 5. 2023

XVII. HODONÍNSKÝ DEN SESTER SE BUDE KONAT 17. KVĚTNA 2023

Sál Evropa v Hodoníně na Národní třídě 21 bude opět po roce hostit účastníky Hodonínského dne sester.
Tato tradiční jednodenní vzdělávací konference se koná u příležitosti Mezinárodního dne sester a ošetřovatelek a pořádá ji Nemocnice TGM Hodonín.
Společné téma šesti odborných přednášek zní MODERNÍ POSTUPY VE ZDRAVOTNICTVÍ.

Akce se koná 17. května 2023 od 8,30 hodin, Sál Evropa, Národní třída 21, Hodonín a přesný program pro Vás právě připravujeme.

Závazné elektronické přihlášky bude možno vyplňovat ve formuláři na našem webu od 12:00 h. v pondělí 20. 3. 2023.
Kontaktní osoba: Marcela Dudová, tel.: 702 063 732, e-mail: marcela.dudova@nemho.cz
Po provedené registraci, prosíme, uhraďte účastnický poplatek 500,- Kč následovně:

převodem na číslo účtu 86-2441440297/0100
uveďte variabilní symbol 1172001
do zprávy pro příjemce napište prvních 6 čísel z rodného čísla

Platba bude možná i na místě hotově ve výši 600,- Kč.
Zaměstnanci Nemocnice TGM Hodonín p. o.  zaplatí 100,- Kč paní Dudové do 17. 4., onkologická ambulance.

Již nyní si tedy, prosíme, zapište datum konání této významné profesní akce do kalendáře a sledujte další informace.

Budeme se těšit na viděnou!