Vážení pacienti,
oznamujeme, že závadu nefunkční WiFi sítě se podařilo úspěšně vyřešit a připojení je od dnešních cca 10:00 hod. opět funkční.

Řešení se protáhlo bohužel o něco více, než by každý z nás chtěl. K závadě zařízení došlo těsně před vánočními svátky a nové zařízení se tohoto typu již nevyrábí ani neprodává. Náš dodavatel musel najít alternativu, která by byla kompatibilní s ostatními přístupovými body, které jsou na jednotlivých oddělení. To se podařilo, ale zařízení nebylo dostupné v ČR, což bylo hlavní příčinou delší dodací doby.

Děkujeme všem za trpělivost.
IT oddělení Nemocnice TGM Hodonín