Prezentace ředitele na výjezdním zasedání výboru

V úterý 19. října přivítal hosty ředitel nemocnice Ing. Antonín Tesařík a přednesl prezentaci, ve které zmínil historii a současnou roli nemocnice v rámci regionální zdravotní péči. Zmínil také připravované investiční projekty a záměry modernizace nemocnice do budoucna, které by měly upevnit její postavení v síti krajských veřejných zdravotnických zařízení. Poté již následovalo samotné jednání výboru nad materiály sociální a zdravotní oblasti. Hosté si vyslechli také příspěvek Prof. MUDr. Jan Žaloudíka, CSc. týkající se současného stavu medicíny.

Po skončení oficiální části jednání se členové výboru v doprovodu ředitele nemocnice přesunuli na prohlídku jedinečného nemocničního botanického skleníku.

Následně přešli do Lázní Hodonín, kde je již očekával jednatel společnosti Ing. Milan Sýkora.

Výjezdní zasedání bylo ukončeno setkáním členů s ředitelem Bc. Václavem Poláchem, MBA přímo v S-centru Hodonín, kde je seznámil se současnou kritickou situací po průchodu ničivého tornáda.