1
2

Přednášky zahájil a zlínské zástupce laboratoří skupiny Vaše laboratoře - komplexní služby laboratorní medicíny přivítal lékař hodonínské nemocnice MUDr. Bohumil Holub.

A co bylo tentokrát na odborném programu?

Jednalo se o dvě přednášky, a to na téma Přínos molekulárně genetických vyšetření pro rutinní praxi (Mgr. Michal Zemánek, Vaše laboratoře s. r. o., Zlín), a dále pak Spektrum vyšetření v Laboratoři průtokové cytometrie a imunologie, přednesenou RNDr. Ivanou Burešovou ze společnosti Vaše laboratoře s. r. o., Zlín.

• Semináře se v naší nemocnici konají pravidelně v pásmech a v podstatě kopírují semestry na VŠ - v létě se tedy nekonají. Jsou součástí programu celoživotního vzdělávání lékařů dle Stavovského předpisu.
  • Odborným garantem těchto akcí je MUDr. František Černý, náměstek pro zdravotní péči hodonínské nemocnice.

Děkujeme pěkně za další zajímavý a přínosný odborný program pro naše lékaře.

Více o zlínské společnosti zde: https://www.vaselaboratore.cz/