Nemocnice TGM Hodonín urgentně prosí o pomoc praktické lékaře a odborné lékaře ze soukromých ambulancí, kteří mohou mimo svou pravidelnou ordinační dobu vypomoci ve službách Lékařské služby první pomoci (LSPP). Důvodem je nasazení veškerého zdravotnického personálu v provozu covidového pracoviště a dalších exponovaných oddělení hodonínské nemocnice, jako je ARO, JIP, chirurgie a další.

Zájemci se mohou hlásit přímo u ředitele NTGM Ing. Antonína Tesaříka nebo na e-mailu sekretariat@nemho.cz. (HR)