Vážení pacienti,

upozorňujeme, že od čtvrtka 3. prosince jsou v Nemocnici TGM Hodonín opět OTEVŘENÉ VŠECHNY VCHODY do areálu našeho zdravotnického zařízení.

Dobrovolníci na stanovišti u Hlavního vstupu do budovy skončili díky rozvolnění protiepidemických opatření ze strany vlády ČR.

O postupném návratu všech ambulancí NTGM do běžného režimu vás budeme informovat na našich webových stránkách i na facebooku Nemocnice TGM Hodonín.

Děkujeme všem příchozím za trpělivost, kterou na triáži u Hlavního vstupu prokazovali našim dobrovolníkům v předchozích týdnech.

(HR)