Třísetkorunové kupony jako poděkování za každodenní obětavou práci sestřiček z nemocnic a lůžkových zdravotnických zařízení po celé ČR předala ve čtvrtek 21. května také všem sestřičkám z Nemocnice TGM Hodonín obchodní zástupkyně sítě drogerií TETA. Kupon budou moci uplatnit na nákup vlasové péče celé řady renomovaných kosmetických značek.

„Reagovali jsme tak na výzvu, kterou síť těchto drogerií vydala nedávno a jsme velmi rádi, že jsme byli do tohoto projektu také vybráni. Naše sestřičky totiž dnes a dnes odvádějí skvělou práci, stejně dobře, jako ty z velkých zdravotnických zařízení v rámci kraje a republiky. Rádi jsme jim proto k nedávnému Světovému dni sester i za práci v období mimořádných opatření kvůli koronaviru udělali radost alespoň tímto způsobem,“ uvedla náměstkyně pro ošetřovatelskou péči NemHo Mgr. Naděžda Kwašniewská.

Drogerie Teta odměnila k 20. květnu v rámci svého projektu již téměř 70 tisíc sestřiček po celé České republice. Do projektu již zahrnula 278 zdravotnických zařízení a sestrám předala poukázky za více než 20 milionů korun.

Děkujeme pěkně za zařazení do tohoto projektu.

Více o něm naleznete zde: