Důležité upozornění k rozšíření očkovacích dnů:

od  26. 7. 2022 bude očkování dospělých, i čtvrtou posilovací dávkou proti Covidu, možné také vždy v úterý od 12.00 do 15.00 hodin.

• Přihlášení pro 1.-3. očkovací dávku je nutné přes rezervační systém https://registrace.mzcr.cz/
  • Posilovací 4. dávka je určena všem zájemcům starším 18 let, kteří mají od posledního třetího očkování alespoň 4 měsíce.
  • Vakcinace se provádí v prostorách interní ambulance hlavní budovy nemocnice vždy v úterý a ve čtvrtek od 12.00 do 15.00 hodin.
  • Pouze 4. posilovací dávka je bez registrace.
  • Děti od 5-11 let a mládež 12-18 let očkujeme pouze ve čtvrtek.

Provozní doba odběrového místa PCR a ATG vyšetření na SARS-CoV-2 (COVID-19)  je od 25.7.2022 každý všední den: pondělí až pátek 7:30 - 8:00 hodin.

Zdarma jsou odběry indikovaným pacientům od praktického lékaře či Krajské hygienické stanice. U odběrů indikovaných lékařem či KHS je nutno mít nejdříve vystavenou elektronickou žádanku, teprve potom je možno přijít nebo si zarezervovat termín odběru. Na odběrovém místě stačí předložit průkaz pojištěnce nebo náhradní doklad.

Samoplátcům provádíme odběry dle platného Ceníku v rezervovaném čase pro samoplátce.

Vedení Nemocnice TGM Hodonín, p. o.