Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Od 20. září 2021 se můžou všichni zájemci, kteří mají nejméně osm měsíců po dokončené vakcinaci (po 2. dávce), hlásit o přeočkování třetí dávkou vakcíny proti onemocnění Covid-19.

Přeočkování třetí dávkou vakcíny je doporučováno zejména lidem nad 60 let, rizikovým skupinám (chroničtí pacienti), zdravotníkům a pracovníkům v sociálních službách, dostupná je ale všem, kdo o ni projeví zájem.

Registrace k přeočkování 3. dávkou je možná prostřednictvím rezervačního systému přes webový portál https://registrace.mzcr.cz/ (kde je možnost vybrat si očkovací místo či praktického lékaře). Pokud chtějí zájemci získat přeočkovací dávku u svého praktického lékaře, musejí se hlásit přímo u něj a uvedený webový portál vynechat.

Očkování třetí dávkou je zcela dobrovolné.

Přeočkování bude probíhat aplikací vakcíny typem mRNA, tzn. Pfizer/BioNTech či Moderna. Jako třetí dávku je mohou dostat i lidé očkovaní vakcínou AstraZeneca.

Ti, kteří mají nejméně osm měsíců po 2. dávce, obdrží z portálu taktéž informační sms o možnosti využití třetí (posilující) dávky.

Očkovací doba Nemocnice TGM Hodonín, p. o. (vakcína Pfizer/BioNTech, jednorázová Johnson)

Pondělí     13.00 - 16.00 hodin
Středa       13.00 - 16.00 hodin
Čtvrtek      13.00 - 16.00 hodin (děti + dospělí)

Kontaktní telefon 724 625 857 (pouze v očkovací dny Po, St, Čt od 13:00 - 16:00 hod.)

e-mail: ockovani@nemho.cz

Odkaz na informace: https://covid.gov.cz/situace/registrace-na-ockovani/treti-davka

Nahoru