Vzhledem k vývoji epidemiologické situace Nemocnice TGM Hodonín počínaje 21. dubnem postupně obnoví plánovanou zdravotní péči.

Odborné ambulance budou poskytovat nejen akutní péči, ale  i péči neakutní – plánovanou.

Na plánované vyšetření je nutno  se předem  telefonicky objednat.

Objednávání pacientů na konkrétní dobu má  zajistit, aby nedocházelo k přítomnosti více než 3 pacientů v čekárně současně (jeden pacient přichází, jeden odchází, jeden čeká na vyšetření).

Pacientům, kterým byl v důsledku pandemie Covid 19 zrušen plánovaný operační zákrok, se již mohou objednávat na květen, při příjmu na zákrok musí mít negativní test Covid 19, který zajistí v měsíci dubnu nemocnice, od května se předpokládá zajištění cestou praktického lékaře.

Do plného obnoveného provozu by se nemocnice měla dostat od 4. května, nedojde-li ke zhoršení epidemiologické situace. Proces je postupný, je nezbytně nutné zachovávat mimořádná hygienická opatření.

Zároveň bude stále zajištěná dostatečná rezervní kapacita pro péči o pacienty s COVID-19.

Vstup do areálu nemocnice bude nadále podléhat zvláštnímu hygienickému režimu,  a to měření teploty a epidemiologickému šetření.

Samozřejmostí je používání ochranných pomůcek jak pro personál, tak pro pacienty.

S účinností od 22.4. 2020 od 6 hod bude parkovné v areálu nemocnice dle platného ceníku.

Informace se budou průběžně doplňovat a zveřejňovat na webových a facebookových stránkách Nemocnice TGM Hodonín.