kudy na pokladnu

VÁŽENÍ PACIENTI, NÁVŠTĚVNÍCI,

pokud v naší nemocnici platíte jakékoli poplatky za úkony v hotovosti dle platného Ceníku, ať již například jako samoplátci, nebo za snímky na CD či například PCR testy, máte několik možností, kde poplatky odvést, pokud to nejde přímo v ambulanci.

K hotovostní platbě slouží primárně RECEPCE v ambulantním traktu, která je k dispozici ve všední dny. Kontakty:  📧recepce@nemho.cz    ☎️+420 518 306 364

Pokud se zde zrovna nenachází pracovník recepce, můžete využít služeb POKLADNY. Pokladna se nově nachází v zrekonstruovaném administrativním traktu Ředitelství a Správa Nemocnice TGM Hodonín v hlavní budově. A kudy se tam dostanete❓

Sejdete do suterénu hlavní budovy ať již schodištěm od bufetu dolů nebo od hlavního vchodu. Bezbariérový přístup vede přes oddělení rehabilitace. Chodbu suterénu projdete celou až dozadu směrem k nemocniční jídelně a zde se již nachází schodiště a výtah do prvního patra, kde pokladnu lehce najdete v kanceláři číslo 5.

Sledujte prosím navigační cedule Správa nemocnice / Ředitelství a věříme, že cestu snadno najdete.

Na pokladně vám bude samozřejmě také vystaven doklad za vámi provedenou platbu. V případě potřeby můžete kontaktovat pracovnici pokladny na tel: + 420 518 306 264.

REGULAČNÍ POPLATEK:

Poplatek za návštěvu pohotovosti - 90 Kč se hradí

v pracovních dnech od 15.30 do 7.00 hod, v sobotu, v neděli nebo ve svátek a to přímo v ambulanci pohotovosti.

Poplatek se nehradí, dojde-li k následnému přijetí pacienta do nemocnice