„Děkujeme za příjemnou návštěvu klauna v nemocnici. A hlavně za krásný nos. A balónek žirafy. Udělal velkou radost. Terezka zase odměnila klauna obrázkem.“ LK

Takovou krásnou zprávu nám napsala maminka malé pacientky Terezky po návštěvě Zdravotních klaunů v naší nemocnici, kam těsně před Vánoci přišli poléčit smíchem a rozveselit naše pacienty i zdravotníky právě klauni při již tradiční klauniádě.

Dětské lůžkové oddělení je již několik týdnů plné malých pacientů, trpících aktuálně především respiračními problémy, takže pracovníci oddělení mají již řadu dní plné ruce práce. A tak byli i oni opravdu rádi, že Zdravotní klauni vnesli smích do nemocničních pokojů aspoň na chvíli. Smích totiž skutečně léčí.

Děkujeme za krásné poděkování a rádi jej zveřejňujeme také touto cestou.

Zdravotní klaun ❤️