Přátelé, kamarádky, kamarádi, známí i neznámí,

přichází jarní dny, které jsou letos trochu jiné. Malá okem neviditelná potvůrka je na nějakou dobu změnila a dává najevo, že jak člověk, tak i svět nejmodernějších technologií nejsou všemocní. Nákaza však neumí změnit světlo slunce na obloze, běh přírody i času, naopak rozsvěcuje slunce v našich srdcích. Jste nyní tím, co právě teď v nemocnici nejvíce potřebujeme.
S každou rouškou a čímkoliv, čím nám pomáháte, dáváte také nám i našim zdravotníkům zároveň kousek toho sluníčka.
Vaše úžasná, ušlechtilá a nebývalá vlna solidarity a podpory, spolupráce všech složek integrovaného záchranného systému, obcí, firem a lidí jsou velkou nadějí, že to zvládneme a zase přijdou dny, kdy se budeme moci potkávat s úsměvem bez roušek a bez obav.
Vaše Nemocnice TGM Hodonín, p. o. je na zvládnutí situace připravena, každý přesně ví, kde je jeho místo a co má dělat, je zajištěna co nejbezpečnější organizace práce podle týmů. Máme vyčleněné kapacity volných lůžek pro bezpečnou obsluhu, jsou připraveny ventilátory, navezeny plné nádrže kapalného medicinálního kyslíku, předzásoben zdravotnický materiál, infuze, roztoky, kanyly a další, v dohledné době by měla být stabilizována i dodávka a zásobení ochrannými pomůckami.
Věříme také, že díky Vaší kázni i odpovědnému dodržování všech nutných pravidel zůstanou raději nevyužity, a pak si společně oddechneme.
Jaké si to nyní uděláme, takové to potom budeme mít.
Rád bych vyjádřil za všechny zaměstnance ze srdce PODĚKOVÁNÍ za to, že Vás máme, jste skvělí!
A díky Vaší obětavosti Vy máte v případě nouze zase nás.

Váš Antonín Tesařík,
ředitel, a kolektiv zaměstnanců NTGM.