Vyjádřit se k případným zkušenostem s pobytem v českých nemocnicích mají nyní v rámci projektu "Nemocnice ČR 2023" pacienti z celé České republiky včetně Hodonína a okolí. Hodonínská nemocnice se totiž připojila k již 18. ročníku celostátní kampaně, na jejímž konci bude po sběru dat vytvoření žebříčku nemocnic, který ukazuje nejlépe hodnocené nemocnice a motivuje jejich zaměstnance k dalšímu zlepšování služeb pro své klienty.

Dotazník je zaměřen na sledování bezpečnosti a spokojenosti pacientů a zaměstnanců a má za cíl oceňovat nemocnice pozitivně vnímané v očích pacientů a zaměstnanců. Nejlépe hodnocená nemocnice získá totiž zdravotní lůžko od společnosti Linet.

Současně vznikne také žebříček nejlépe hodnocených zdravotních pojišťoven očima jejich pojištěnců.

Vyplnit dotazník bude možno dvěma způsoby:

• 2. v papírové podobě, kdy dotazníky budou v čekárnách a u sester v ambulancích nebo je pacient obdrží před koncem hospitalizace.

Prosíme tímto o spolupráci a vyplňování, dotazníky spokojenosti jsou totiž pro nás velmi cennou zpětnou vazbou, díky které můžeme neustále zlepšovat své služby ve prospěch našich pacientů.

Vyplněné dotazníky nepředávejte sestrám (kromě hospitalizovaných pacientů), ale vhoďte je, prosím, do schránky na recepci, kde je pracovník k dispozici každý všední den do 14:30 hodin.

Dotazník je zcela anonymní, tím, že jej vhodíte do schránky, máte zajištěnou anonymitu a také to, že jej nikdo nepovolaný nebude číst.

Odkazy na veškeré informace k projektu:

Děkujeme za spolupráci.